Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana SayfaCrossoverSUV'ların Gözdesi Continental AllSeasonContact 2, Dört Mevsim Lastiklerin En İyisi Seçildi

SUV’ların Gözdesi Continental AllSeasonContact 2, Dört Mevsim Lastiklerin En İyisi Seçildi

Continental’in sunduğu dört mevsim lastiği AllSeasonContact 2, Tyre Review tarafından gerçekleştirilen testle 6 rakibini geride bırakarak test galibi oldu. AllSeasonContact 2 testlerde en düşük aşınmayı sergiledi. Tyre Review, testlerde en düşük aşınmayı sergileyen AllSeasonContact 2’yi “Dört dörtlük bir lastik” olarak tanımladı.

Premium lastik üreticisi ve teknoloji şirketi Continental’in sunduğu yeni AllSeasonContact 2, Tyre Reviews’un 2024 Dört Mevsim Lastik Testi’nden zaferle döndü. AllSeasonContact 2, 205/55R16 ebadında 7 farklı dört mevsim lastiğinin VW Golf marka bir araçla denendiği testte, en iyi olduğunu kanıtladı. AllSeasonContact 2, testler sırasında kuru ve ıslak zeminde yol tutuşu, karda çekiş gücü ve düşük yuvarlanma direnci gibi pek çok alanda güçlü bir performans sergiledi. Ayrıca, özellikle en düşük aşınma direnciyle 1000 km’de en ekonomik lastik oldu. Tyre Reviews’dan Jonathan Benson, AllSeasonContact 2 için şunları söyledi: “Dört dörtlük bir performans sergiledi. En düşük aşınma, düşük bir yuvarlanma direnci, mükemmel bir kar tutuşu, ıslak zemin ve buzda da sınıfının en iyisiydi.”

Güçlü performansını yeni malzemelerle sırt deseni ve hamur bileşiminde yapılan yenilikçi değişikliklere borçlu olan lastiğin, yuvarlanma direncinde yüzde 6, kilometre performansında ise yüzde 15 iyileşme sağlandı. Continental Pazarlama Direktörü Peter Rob, “AllSeasonContact serisinin başarısının ardından AllSeasonContact 2’nin daha ilk günden ödüller aldı. Testlerden aldığımız galibiyetler de başarımızın en büyük kanıtı” dedi.

Continental’in bol ödüllü AllSeasonContact serisinin en yeni ve teknolojik açıdan en gelişmiş üyesi olan AllSeasonContact 2, her türlü hava koşulunda mümkün olan en iyi sürüş kontrolü, daha iyi yakıt verimliliği, gelişmiş güvenlik sunuyor. AllSeasonContact 2, ebatlarda satışa sunuluyor. elektrikli, konvansiyonel içten yanmalı ve SUV araçlar için farklı ebatlarda geniş ürün yelpazesiyle çözümler sunuyor. AllSeasonContact 2’nin yanağında yer alan EV logosu elektrikli araçlar için uyumlu olduğunu vurguluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz


Popüler Paylaşımlar